Humor zeszytów szkolnych

Autorami wszystkich cytowanych fragmentów są uczniowie SP Miejsce, zachowano oryginalną pisownię.

Uśmiechnij się :)

z zabawy andrzejkowej - ustawianie butów

- Pani: Niech każdy dopinguje swój pantofel!

- Uczeń: Kartofel, kartofel!

Język polski

• Pewnego wrześniowego ranka Michała obudził budzik, ale ten postanowił jeszcze pospać.
  • Dom pana Tumnusa sprawiał wrażenie na Łucji, ponieważ przygotował jej pyszny podwieczorek.
  • Tego dnia Adaś wyszedł z Akademii i spotkał jezioro, w którym była królewna Żabka i ona poprosiła go o magiczny flet, ponieważ pan Kleks wypił całą wodę z jeziora, więc Adaś poszedł do pana Kleksa po magiczny flet.
  • Kiedy pan Kleks do niego wsiadł, to zaczął dziwnie parować, więc Adaś poszedł do kuchni po sześć szklanek, a nad czajnikiem pojawiła się dziwna chmura.
  • Wszystkie pokoje były całe w muchach.
  • Nagle starszy pan wszedł w ciemny zakątek. Daniel w dalszym ciągu podążał za nimi.
  • Na wieś wprowadził się nowa rodzina.
  • Niestety, musiał ponieść konsekwencje i dostał szlaban na miesiąc komputera i telewizora.
  • Nagle zauważyła strzałę lecącą blisko niej, a niedaleko niej rycerza.
  • Uroczyście zjadła obiad na obfitym talerzu.
  • Był to telefon od dyrektora szkoły, a dokładniej o mojej ocenie ze sprawdzianu.
  • Postanowiłem zatem, że zamienię swój dom, zamiast cegieł i pustaków, w drewniany.
  • Pewnego dnia, gdy poszli do domu Maxa, żeby pograć w piłkę.
  • I wyszło na to, że umie latać i ma super siłę i szybkość, ale też był niezniszczalny i moc regeneracji.
  • Chłopiec przypomniał sobie, że w dniu, kiedy ugryzł go pająk, miał 18 urodziny zapomniał o tym zupełnie czyli był pełnoletni.
  • Ale piraci dalej strzelali i nagle piorun walnął statek, ale Grzesiek go ugasił a między czasie kiedy Grzesiek gasił ogień pirat chwycił go za nogę i ukazał się kolejna moc niewidzialność i Grzesiek uciekł i pokonał piratów, a mama wtedy siedział na pływającej łódce i nagle zobaczyła że ojciec Grześka jest na statku więziony przez piratów.

• Oświecenie to czasy, w których ludzie używali bardzo dużo mózgu.
  • Czego dowiedziała się Jadwiga od posłów Jagiełły

- że była kobietą,

- że po kraju gonią plotki.

• Jaki był atrybut Afrodyty?     AFROBUT.
  • Rzemieślnik wytwarzający drewniane beczki to BĘBNIAŻ
  • Kto był pełnoprawnym obywatelem starożytnego Rzymu?    WOLNICY

Zajęcia techniczne

•   - Jakiej kuchenki używasz w domu - gazowej, czy elektrycznej?

- Nie wiem, ale chyba elektrycznej, bo jak nie ma prądu, to nie ma obiadu.

• Czajnik elektryczny nie może być używany przez dzieci poniżej 8 roku życia, bo..... by się w nim utopiły.

Przyroda

•   Smak to jeden z umysłów.
  • Hiszpanią rządzi nie król, lecz rząd wyłowiony przez parlament.