Naturalnie-bożonarodzeniowe drzewko.

Na miesiąc przed Świętami Bożego Narodzenia został ogłoszony konkurs na najładniej ubraną klasową choinkę - rozgrywał się on w dwóch kategoriach wiekowych. Cała trudność polegała na tym, by przystroić świąteczne drzewko naturalnymi ozdobami.

Dzieci wykazały się niesamowitą pomysłowością (nie zapominajmy jednak o pomocy rodziców:)). Przynosiły ozdoby własnoręcznie wykonane z drewna, szyszek, papieru, bibuły, a nawet makaronu i owoców (suszone pomarańcze, cytryny, grejpfruty, granaty). Wszystkie klasy mogły pochwalić się pięknymi choinkami, jednak zwycięzców mogło być tylko dwóch - przedszkolaki w kategorii młodszych klas i piątoklasiści w grupie starszej. Pamiątkowe dyplomy zostały wręczone przewodniczącym każdej klasy.

Gratulujemy i dziękujemy za wspólną naukę kreatywności, zdrowia i świetną zabawę.

Choinki klas IV - VI

Choinki klas I-III